Fajerwerki na wesele

To dzień, o którym marzy się wiele wcześniej, planuje na długo przed i pragnie zapamiętać na zawsze. Ślub jest wydarzeniem wyjątkowym, które każdy pragnie przeżyć w sposób niezwykły. Coraz częściej uświetnia się je, wybierając sztuczne ognie na wesele.

Wyjątkowe przeżycie

Wyjątkowe momenty pragnie się celebrować w niecodzienny sposób. Planując atrakcje na wesele coraz więcej osób decyduje się na pokaz pirotechniczny. Dlaczego? Powodów zdaje się być kilka. Jednak pierwszym i podstawowym jest ten, że nie ma drugiej, tak spektakularnej atrakcji.

Barwne komety rozświetlające nocny krajobraz, wybuchające z hukiem i tworzące migoczące wzory to rzecz, od której nie można oderwać wzroku. Niezwykła, wyróżniająca się na tle ciemnego nieba, przykuwająca wzrok. Pokazy fajerwerków na wesele to wybór, który sprawi, że będzie ono jeszcze długo wspominane, nie tylko przez gości, ale przede wszystkim przez nowożeńców. To oni będą mieli poczucie, że specjalnie dla nich wydarzyło się coś absolutnie niezwykłego.

Fajerwerki na wesele – atrakcja idealna?

Może się jednak wydawać, że fajerwerki nie są atrakcją typową dla wesel. Jednak każda tego typu uroczystość uświetniana jest przez różnego rodzaju występy i zabawy. Wybór pokazu fajerwerków na wesele jest jedną z najlepszych decyzji jakie można podjąć. Nie tylko zapadnie ono wszystkim w pamięć, ale też pasować będzie do niemal każdego typu świętowania. Niezależnie czy jest to ogromne wesele, czy skromne przyjęcie, czy jest to tradycyjna zabawa, czy wystawna kolacja, fajerwerki są odpowiednią rozrywką.

Cena nie gra roli?

Wesele to uroczystość, której organizacja powiązana jest ze sporymi kosztami. Osoby, które marzą o własnym pokazie fajerwerków na wesele, niejednokrotnie rezygnują nie mogąc sobie pozwolić na kolejne wydatki. Wynajem ekipy, która podczas trwania zabawy przeprowadzi pokaz to koszt sięgający kilku tysięcy złotych. W zamian otrzymuje się gwarancję naprawdę niezwykłego przeżycia. Mimo to cena może być zbyt wysoka i dla tego niektóre młode pary decydują się na petardy na wesele, rezygnując z pomysłu pokazu. Czy jednak nie ma alternatywy?

Fajerwerki na wesele czy samodzielny pokaz

Wiele modeli wyrzutni dostępnych  na rynku jest niezwykle łatwych w obsłudze. Mając możliwość wyboru, każda z osób planujących tego typu atrakcję na swoim przyjęciu, zyskuje możliwość stworzenia własnego pokazu, który następnie przeprowadzi sama lub w towarzystwie gości weselnych. Łatwym do zauważenia jest, że gdy chodzi o sztuczne ognie na wesele cena jest niższa niż w przypadku pokazów przygotowanych przez specjalnie wyszkolonych do tego osoby. Nie oznacza to jednak, że przygotowanie fajerwerków na wesele, które jest tak ważną uroczystością,  spoczywać będzie w rękach laika. Możliwość wyboru odpowiednio skomponowanych zestawów jest wartą uwagi nie tylko ze względu na cenę, ale przede wszystkim na efekt, za którym stoi grupa ludzi o szerokiej wiedzy i doświadczeniu.

Jak wygląda pokaz fajerwerków na wesele?

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia w organizacji pokazów fajerwerków, przygotowaliśmy dla Państwa kilka możliwych kompozycji.

 

Ilość strzałów Czas trwania pokazu cena
540 4 min 30s 2000 zł
780 5 min 30s 2500 zł
909 6 min 30s 3000 zł

Powyższe propozycje to zaledwie kilka przykładów, jakie możemy Państwu zaproponować.
Na życzenie skomponujemy indywidualny pokaz według Państwa wymagań i preferencji. Zapytaj już dziś o pokaz fajerwerków na wesele specjalnie dla Ciebie!

`

NIEZALEŻNIE JAKIEGO WYBORU DOKONA PARA MŁODA, SZTUCZNE OGNIE NA WESELE TO JEDEN Z NAJCIEKAWSZYCH I ZARAZEM NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWYCH POMYSŁÓW NA OPRAWĘ TEJ UROCZYSTOŚCI. TO POMYSŁ, KTÓRY BĘDZIE WSPOMINANY PRZEZ LATA.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
POKAZEM INDYWIDUALNYM?

Zadzwoń lub napisz do nas! Z chęcią udzielimy Ci wszelkich informacji.