Pokazy sztucznych ogni

Niezwykłe, widowiskowe, zachwycające – to tylko niektóre z określeń jakie można usłyszeć gdy kończą się pokazy sztucznych ogni. Tradycyjne fajerwerki, które kiedyś kojarzyły się przede wszystkim z wejściem w Nowy Rok, stały się ważnym elementem wielu uroczystości. Atrakcją, która wybierana jest przez coraz większą rzeszę osób.

Pokazy pirotechniczne to połączenie światła i dźwięku

Światło i ogień fascynują od zawsze. Barwne iskry kontrastujące z ciemnym niebem sprawiają, że nie można oderwać od nich wzroku. Dzieję się tak ponieważ fajerwerki to nie tylko dobrze wszystkim znane efekty, jednolite kolory, powtarzające się wzory widoczne na niebie. Pokaz sztucznych ogni to także cała gama zmiennych barw i form oraz spektakularnych serii wystrzałów, którym towarzyszy charakterystyczny świst i huk.

Pokazy pirotechniczne podkreślają wyjątkowe chwile

Widowisko, które łączy w sobie światło i dźwięk to najlepszy sposób na uczynienie chwili wyjątkową. Wesela, ważne wydarzenia, hucznie obchodzone rocznice uświetnianie są właśnie przez fajerwerki. Nie jest to wybór przypadkowy. W parze z niezwykłym efektem, który gwarantują, idzie także łatwość użycia. Prostota obsługi wyrzutni odpowiedzialnej za wystrzelenie fajerwerków powoduje, że niemal każdy ma możliwość stworzyć własne, pirotechniczne show, które uświetni wyjątkowe momenty. Chcąc uzyskać spektakularny efekt, należy zaplanować całe widowisko. Warto zacząć od etapu wstępnego, ustalenia planu samego pokazu pirotechnicznego, przez dobór poszczególnych efektów, zestawienie ich ze sobą, aż po przeprowadzenie pokazu. Dzięki dostępowi do wyrzutni oferujących różniące się efekty, zadanie to staje się o wiele łatwiejszym.

Jednak sam wybór poszczególnych produktów nie jest łatwy. Planując wieczór, który rozjaśni blask fajerwerków, warto skorzystać z profesjonalnej oferty. Powinna ona być przede wszystkim zróżnicowana. Dająca możliwość zakupu wyrzutni odmiennych marek, które różnić się będą nie tylko oferowanymi efektami, ale i ilością wystrzałów czy czasem trwania efektu. Dobrze, by znalazły się w niej także gotowe zestawy, odpowiednie na poszczególne okazje. Wybierając z takiego asortymentu można być pewnym zachwytu, który będzie towarzyszył pokazowi sztucznych ogni.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy materiały pirotechniczne, które posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Przygotowane przez nas zestawy składają się z fajerwerków klasy 1.4 G, które nie wymagają pozwolenia i są w pełni bezpieczne w użyciu.
Pomożemy też zorganizować Państwu w pełni profesjonalne pokazy z użyciem między innymi bomb pirotechnicznych, wyrzutni profesjonalnych o zróżnicowanej ilości strzałów i zróżnicowanym kalibrze oraz z wykorzystaniem innych fajerwerków klasy 1.3 G.
Indywidualne podejście do każdego pokazu pozwala nam dopasować je do Państwa sprecyzowanych potrzeb.
Koszt pokazu fajerwerków zależy od wielu czynników, takich jak długość widowiska, rodzaju zastosowanych efektów oraz ich natężenia. Jednak najbardziej rekomendowane przez nas pokazy możemy zrealizować już od kwoty 4 tys złotych

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
POKAZEM INDYWIDUALNYM?

Zadzwoń lub napisz do nas! Z chęcią udzielimy Ci wszelkich informacji.